Ashtu siç pritej, hëna e plotë u shfaq edhe në qiellin e Tiranës duke ofruar një spektakël në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte.

Ky fenomen duket i mahnitshëm në fotot e shkrepura nga fotoreporteri dhe gazetari i “Shqiptarja.com” Antonio Çakshiri në autostradën Tiranë-Durrës rreth orës 05:30 – 06:30.

Image
Image
Image
Image
Image
Image