Mediat në Spanjë dhe Britani kanë zbuluar se modelja Cindy Kimberly është e dashura e re e kampionit të Formula 1, Lewis Hamilton.

Bukuroshja e lindur në Amsterdam është plot 13 vite më e vogës se piloti i Mercedesit. Hamilton është pikasur me partneren e tij të re në aeroportin Prat të Barcelonës. Më poshtë disa nga fotot e bukuroshes që i ka rrëmbyer zemrën një prej emrave të më famshëm në botën e sportit.