Ish kandidatja për Presidente të Shteteve të Bashkuara, Hillary Clinton, ka pranuar një telefonatë të papritur deri sa ishte duke mbajtur fjalim.

Derisa ishte duke folur para të pranishmëve, ajo pa telefonin që po i tringëllonte dhe tha se “ju nuk do ta besoni këtë”, shkruan Huffpost, transmeton Klan Kosova.

“Po, janë nipat dhe mbesat e mia në FaceTime. Përshëndetja Aiden, Përshëndetje Charlotte”, ka thënë Clinton duke qeshur.

“Jam në një takim. Unë jam para gjithë këtyre njerëzve. A mund t’ju telefonojë më vonë”.