Vazhdojnë edhe sot të luhen ndeshjet për Eleminatoret 2020.

Kryendeshje e sotme është ajo mes Hollandës dhe Gjermanisë. Hollanda aktualisht është kryesuese e grupit ku në ndeshjen e parë mundi Bjellrusinë me rezultatin 4-0. Gjermani në miqësoren që bëri kundër Serbisë barazoi me rezultatin 1-1. Kjo tregon që Gjermani nuk është në formën e saj më të mirë, ndërsa e kundërta po ndodh me Hollandën.

Njihuni me ndeshjet e tjera që do të luhen sot:Image