Manchester United dhe Barcelona janë duke e përcjellë yllin e Olympique Marseille, Isaac Lihadji, sipas raportimeve të The Mirror.

Sulmuesi 17 vjeçar po ashtu e ka ngjallur interesimin edhe të klubit nga Merseyside, Everton, sipas burimeve të një tjetër medium, La Provence.

Adoleshenti thuhet të jetë i lumtur të qëndrojë në Francë përe momentin, mirëpo dëshiron që të sigurohet se do të ketë mundësi që tël uajë në formacionin e parë këtë sezon.